sobota, 6 sierpnia 2011

Organizacja kącika dziecięcego

Podglądacze- zaglądacze w akcji:Moja Mała Pani nie posiada jeszcze swojego własnego pokoju, gdzie mogłaby przechowywać swoje skarby i zabawki, a zresztą jest jeszcze za mała na samodzielne „mieszkanie”. Póki sytuacja się nie zmieni, a przede wszystkim my Rodzice nie zorganizujemy jej takiego miejsca, wszystkie zabawki są zgromadzone w pokoju dziennym.

Gdy przyszła na świat było ich stosunkowo mało i wszystkie mieściły się na dnie kosza. Z czasem jednak zbiór się powiększył, a kosz stał się mało wystarczający. W związki z tym powstały dodatkowe „narzędzia” do przechowywania.Ups!!! Jedna książeczka się nie schowała.


Worki z aplikacjami w swych czeluściach skrywają zabawki mniejsze. Natomiast aplikacje nanoszone są w dwa różne sposoby.

Rybka -> różowy materiał podszyłam wewnątrz, po czym z zewnętrznej strony wycięłam motyw.


Literka L naszywana jest na zewnętrznej stronie, co skutkuje tym, że przy bliższym przyjrzeniu się lekko prześwituje brązowa kratka.Wór na klocki usztywniony jest grubym kartonem. Na razie karton daje radę nawet jak Mała na nim siada (do czasu!). Będzie jeszcze ozdabiany- na razie czeka na pomysł.


Organizer na literaturę dziecięcą- tak samo jak kosz, z czasem stał się mało wystarczający, więc na książeczki należałoby także stworzyć coś dodatkowego (w tej materii także czekam na jakiś pomysł- jak się pojawi to go zrealizuje- na razie jakieś przebłyski są).3 komentarze:

  1. Świetne pomysły;)Najbardziej podobają mi się te torby z "L" i "rybką";)

    OdpowiedzUsuń
  2. Naprawdę ciekawe pomysły :)I wykonanie świetne, trudno może być to powtórzyć bez odpowiedniego talentu ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za uznanie i miłe słowa :)

    OdpowiedzUsuń

Komentarz jest dla autora bloga czymś wyjątkowym
Dziękuję za to, że chcesz się wypowiedzieć :)