wtorek, 11 września 2012

Wyniki Candy

Na wstępie chcę przeprosić wszystkich tych, którzy oczekiwali, zaglądali i nie znaleźli tej notki wcześniej. Powiem szczerze, że kompletnie zapomniałam o tym że Candy dobiegło końca i najwyższy czas już ogłosić wyniki. Poprawiam się i czynię to dzisiaj, post niestety bez zdjęć, aby niepotrzebnie nie odwlekać go w czasie.

Nim przejdziemy do meritum, chciałam Wam podziękować za zainteresowanie. Powoli, w wolnych chwilach będę odwiedzać sobie Wasze blogi, na razie szybcikiem zajrzałam na kilka (dosłownie w biegu, bo nie pozostawiłam nawet po sobie żadnego śladu, ale nadrobię to :) ).

Niestety nie wszyscy spełnili warunki formalne jakie zostały ustalone w tej zabawie. Tym sposobem los za losem i wypadło na Ystin. Przysporzyłam tym sobie nie lada stresu, Ystin to artystka, wykonuje zniewalająco piękny sutasz, dokładny i precyzyjny. Od dawna obserwuję jej blog i podziwiam to co tworzy. I Wam polecam udać się do niej w odwiedziny. Nie lada gratkę będzie on także dla tych którzy lubują się w urządzaniu wnętrz, bo i o tym znajdziecie co nieco na jej blogu. 

Ona oto będzie swym artystycznym okiem oceniać moje wypociny. Czy podołam zaspokoić jej gust to się okaże, a tymczasem proszę o kontakt na anayo@op.pl.

8 komentarzy:

 1. JUUHUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!
  super! alez sie cieszę!!! zagladałam oj, zaglądałam! zresztą widać, bom pierwsza .
  Już zaraz piszę @.
  No ale z tymi pochwałami to już przesadziłaś! to Ty robisz śliczne i pomysłowe rzeczy... i jakie oryginalne!ja to ,mam szczeście!
  całuski serdeczne♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wygranej!
  AnaYo w ogóle się nie stresuj, Ty ze swoim szyciem jesteś wyjątkowa :):):)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Napisałam do Ciebie na maila, ale nie wiem, czy dobry adres. Strasznie Cię przepraszam, bo zamiast "opublikuj", to mi się omsknęlo i kliknęłam "usuń" , a ten drań blogspot od razu usunał Twój komentarz na moim blogu, a o ważnej rzeczy napisałaś i chciałam Ci odpisać. :( Gapa jestem. :(

  Ale przynajmiej odkryłam Twój blog. :)))

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję zwycięzcy i dziękuję za zabawę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję Ystin i dziękuję tobie za zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ystin to moja pierwsza inspiracja blogowa - gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarz jest dla autora bloga czymś wyjątkowym
Dziękuję za to, że chcesz się wypowiedzieć :)