poniedziałek, 20 maja 2013

Konkurs dla kreatywnych

Zapowiedziany konkurs na Fb w końcu się urzeczywistnił, ale właściwie dlaczego miałby się odbyć jedynie na Fb. Tak więc ogłaszam, że zainteresowani wzięciem udziału w konkursie mogą spisywać swoje pomysły w komentarzach pod tym postem.W związku z tym  że facebook'owa strona obrała nową nazwę, zadanie konkursowe będzie z tym związane.

Konkursowicz chcący wziąć udział w zabawie winien ułożyć krótki wierszyk, rymowankę, slogan, hasło z użyciem słowa MiLudki.

Dla tych mniej utalentowanych poetycko mam natomiast zadanie rysunkowo- graficzne, w obrazkowej formie zawrzyjcie to co kojarzy Wam się z moją manufakturą, może być logo, jedno obrazkowy komiks, co Wam przyjdzie do głowy, nie narzucam.

Każdej osobie przysługuje kilka szans.

I to by było na tyle jeśli chodzi o zadania dla Was.

Teraz opublikujcie podlinkowany obrazem na Waszych stronach oraz włączcie kreatywność i spisujcie swoje myśli w komentarzach lub przesyłajcie na adres mailowy anayo@op.pl z dopiskiem "Konkurs MiLudki"

Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 czerwca, po tym czasie (postaram się, aby trwało to jak najkrócej) zbierze się komisja konkursowa i wyłoni zwycięzcę.

Omal nie zapomniałabym o najważniejszym, o samej nagrodzie, do zgarnięcia jest kosmetyczka i okładka na zeszyt (standardowy zeszyt w formacie A5), wykonane ze 100% bawełnianych tkanin.

 Znając Was i Waszą kreatywność sądzę, że chyba jeszcze będę musiała pomyśleć nad nagrodami dodatkowymi, bo obawiam się, że nie lada problemem będzie wyłonienie jedynie jednej osoby.

1 komentarz:

 1. Każdy duży czy maludki
  niech zaglądnie do MiLudki
  bo ta znajdzie same cuda
  z którymi nie straszna nuda
  i dla dziecka i dla mamy
  przebieramy, wybieramy
  i już torby mamy całe
  i humory doskonałe:-)
  zapisuję się do zabawy i pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń

Komentarz jest dla autora bloga czymś wyjątkowym
Dziękuję za to, że chcesz się wypowiedzieć :)